V Festiwal Piosenki Przedszkolnej “Wesołe Nutki”.

IMG_1419-1280x853.jpg

Dnia 29 marca w naszym Przedszkolu odbył się V Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Wesołe Nutki”, którego celem była możliwość prezentacji osiągnięć i zdolności oraz rozbudzenie uczucia radości i świetnej zabawy.

W festiwalu brały udział wszystkie grupy wiekowe. Rodzice przygotowywali dzieci do występów na scenie ucząc piosenek oraz przygotowując stroje. Dzieci bardzo przeżywały swoje występy oraz kibicowały swoim kolegom i koleżankom. Festiwal od lat  cieszy się także  dużym zainteresowaniem rodziców, którzy również w tym roku licznie przybyli, aby kibicować swoim pociechom. Na scenie zaprezentowało się 18 solistów .Usłyszeliśmy takie przeboje jak: „ Miłość w Zakopanem”, „Przez Twe oczy zielone”, „Kolorowa sukienka”, „A ja mam psa”, „Jestem sobie przedszkolaczek”, „Łowcy gwiazd” i wiele innych.

Dzieci wykazały się talentem i ogromną odwagą występując przed publicznością, dlatego też na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i  nagrody.

Za pomoc w organizacji Festiwalu dziękują organizatorki: Magdalena Klimiuk i Joanna Marzec.

 

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast