Kiermasz Wielkanocny

images.jpg

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest,  nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

Nadchodząca wiosna i Święta Wielkanocne niosą nadzieję i przesłanie zwycięstwa dobra nad złem, nadzieję na lepsze jutro, radość i wiarę w drugiego człowieka, wzajemną życzliwość i zrozumienie. Czas przedświąteczny w naszym przedszkolu  to czas radości, kolorów, przygotowywania ozdób, pisanek i poszerzania wiadomości na temat tradycji związanych z tymi świętami. W tym roku nasze myśli kierowaliśmy też w stronę chorej dziewczynki z naszej placówki, Amelki .  Cały czas staramy się dowiadywać o jej stanie zdrowia, tęsknimy i czekamy na jej powrót. Wiemy, że mimo cierpienia jest dzielną pacjentką. Wymagane długie leczenie wiąże się z różnego rodzaju potrzebami i z myślą o tym ,wiele osób z wielkim zaangażowaniem przygotowało aukcję świąteczną na rzecz naszej Amelii. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wraz z paniami przygotowały piękne świąteczne pocztówki. Natomiast rodzice przygotowali słodkie wypieki. Kiermasz odbył się w Przedszkolu w Kuźnicy w dniach 21-22 marzec. Wzięli w nim udział rodzice przedszkolaków, pracownicy przedszkola, przedstawiciele Urzędu Gminy, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kuźnicy wraz z nauczycielami. Uzyskane fundusze przekażemy na potrzeby chorej Amelii. Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim zaangażowanym w kiermasz, za Waszą bezinteresowną pomoc, wsparcie, za ogromną serdeczność, wrażliwość i otwartość na potrzebę drugiego człowieka. My wszyscy na co dzień i w ten szczególny świąteczny czas czyńmy dobro, bo ono zawsze do nas wróci.

Jeśli tylko możemy –POMAGAJMY!