Za czym jesteśmy

Priorytety działalności przedszkola


Kadra przedszkola to nie tylko nauczyciele – to również personel obsługowy. Nasza placówka zatrudnia intendenta, kucharkę, pomoce kuchenne, woźną oraz pomoce nauczyciela. Wszyscy pracujemy na to, żeby dzieci czuły się u nas jak w domu.

Zintegrowane działania wszystkich pracowników prowadzą do tego, że osiągamy liczne sukcesy na poziomie nie tylko gminnym czy powiatowym, ale również  wojewódzkim.

W roku 2018 otrzymaliśmy tytuł „Przedszkole na medal w powiecie sokólskim”. Ten rok przyniósł nam również wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „Stulecie niepodległości w barwach biało-czerwonych”.

Chcemy podkreślić, że sukcesy przedszkola zawdzięczamy również owocnej współpracy z Rodzicami, za co serdecznie dziękujemy.

Jednak nasze działania na szczeblu wojewódzkim to nie tylko udział w konkursach. Równie chętnie wspieramy akcje charytatywne (lokalne i ogólnopolskie), np.: „Góra Grosza”, „Kilometry Dobra”, zbiórka karmy dla zwierząt w schronisku, „Zakręcona nakrętka”. Poprzez takie działania kształtujemy w dzieciach pozytywne postawy i zachęcamy do pomagania innym.

Priorytetem naszej pracy jest bezpieczeństwo dzieci. Opracowaliśmy i stosujemy „Procedury bezpieczeństwa”. Nabywamy wyposażenie i zabawki z certyfikatami.

Rozmiar czcionki
Kontrast