IX FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ “WESOŁE NUTKI”

Bez-nazwy-1.jpg

Dnia 21 marca w naszym przedszkolu odbyła się IX edycja Festiwalu Piosenki Przedszkolnej “Wesołe Nutki”. Jak co roku festiwal cieszył się dużym zainteresowaniem. W tym roku festiwal był szczególny, ponieważ przypadł pierwszego dnia wiosny. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, nasze przedszkolaki wykonywały piosenki o tematyce wiosennej. Tego dnia odwiedził nas również wyjątkowy gość, a mianowicie Pani Wiosna. Razem z nią przybyły: Pszczółka, Biedronka oraz Motylek. Nasi goście zajęli specjalne miejsce i wspólnie wysłuchali przepięknego koncertu. Podczas festiwalu mogliśmy usłyszeć takie piosenki jak: “Maszeruje wiosna”, “Podaj rękę wiosenko”, “Bociek”, “Uśmiechnięta wiosna”, “To już czas”, “Wiosno, wiosenko”,”Wiosna” i inne. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami, a nasi mali wokaliści pokazali swoje zmiłowanie do muzyki i do śpiewu. Na zakończenie każdy mały artysta otrzymał pamiątkową statuetkę oraz dyplom. Wszystkim uczestnikom towarzyszyła wyśmienita zabawa . Zapraszamy wszystkie dzieci za rok do kolejnej edycji!