Baśń muzyczna “W krainie tajemniczych krasnali”.

57184162_1277312579101721_1054488546468954112_n-1280x960.jpg

W dniu 05 kwietnia dzieci z naszego Przedszkola wraz z wychowawcami obejrzały baśń muzyczną pt. „W TAJEMNICZEJ KRAINIE KRASNALI” w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego „Duduś” z Łodzi. W spektaklu wzięły udział malutkie skrzaty, wesolutkie smerfy, ubogie krasnoludki, króliczki pełne trwogi, złośliwy trol Szczerbol, zła czarownica Złośnica oraz niedźwiadek Miodojadek. Wartkiej akcji towarzyszyły błyskotliwe i zabawne dialogi. Doskonale znani bohaterowie bajki wzbudzali żywiołowe emocje wśród dzieci. Przedstawienie podobało się wszystkim, gdyż każdy uczestnik mógł w nim brać czynny udział. Aktorzy zapraszali młodych widzów na scenę, prosząc o pomoc, rady, wskazówki i podpowiedzi. Dzieci czuły, że bez ich pomocy główny bohater nie pokonałby przeciwności losu. Widowisko teatralne było bardzo wesołe, pełne śpiewu, tańca i ruchu scenicznego. Specjalnie przygotowana scenografia, efekty świetlne, wspaniałe kostiumy, cudowna muzyka i profesjonalny zespół aktorów wprowadziły małych widzów w zaczarowany i magiczny świat baśni. Na zakończenie odbyło się losowanie nagród. Następnie wszyscy w świetnych humorach wrócili do przedszkola.

 

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast