Pożegnania nadszedł czas…

207520785_481585306246464_5198857019108388698_n.jpg

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 25 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe i pełne wzruszeń. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Na  wstępie uroczystości, po powitaniu przez Panią Dyrektor Magdalenę Klimiuk wszystkich dzieci, rodziców i wychowawców, starszaki opowiedziały w wierszach i piosenkach  o niełatwej przedszkolnej codzienności. Nie ma co ukrywać, „ciężki jest żywot przedszkolaka”, jeśli się weźmie pod uwagę, że tyle jest jeszcze do nauczenia się. Następnie nasi absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom przedszkola. W dalszej części uroczystości grupy młodsze pożegnały starszaków oraz wręczyły im samodzielnie wykonane upominki. To były wyjątkowe chwile, nie zabrakło uśmiechu na twarzy a w niejednym oku zakręciła się łza. Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole oraz miłych wspomnień, związanych z naszą placówką.

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast