Nadeszły wakacje

wakacje2.jpg

Szanowni Rodzice, kochani wychowankowie!

Rok szkolny 2020/2021 dobiega końca. Ten rok minął bardzo szybko. Było wiele zabaw, wiele obaw i mnóstwo wspaniałych chwil. Był to również trudny i wyjątkowy rok ze względu na pandemię – reżim sanitarny, praca zdalna. Dziękujemy Rodzicom za cierpliwość i wyrozumiałość oraz owocną współpracę : za liczne działania na rzecz dzieci i za zaangażowanie w życie grup i placówki. W sposób szczególny zwracamy się do naszych Absolwentów, jesteśmy z Was dumni i życzymy Wam wielu sukcesów i optymizmu, abyście byli dumą rodziców i pozytywnym przykładem dla innych. Wspominajcie czasem nasze przedszkole i odwiedzajcie nas – zawsze będziecie częścią naszej przedszkolnej społeczności. Pozostałym dzieciom, które zostają z nami i będą kontynuować edukację przedszkolną życzymy zdrowych, wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, bajkowych przygód i samych słonecznych dni.

Życzy Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz pracownicy Przedszkola w Kuźnicy.