Bez-nazwy.jpg

„Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę” (Sophia Loren)

26 maja w miłej i rodzinnej atmosferze odbyła się uroczystość z okazji święta naszych ukochanych Rodziców. Nasi Rodzice przybyli do przedszkola, by wspólnie świętować to wzruszające wydarzenie.

W montażu słowno-muzycznym przedszkolaki zaprezentowały wierszyki, piosenki oraz wyjątkowo wzruszające tańce będące wyrazem podziękowania i miłości dla swoich rodziców. Dzieci pod opieką swoich pań wychowawczyń z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do swoich ról wiedząc, że przedstawienie to dedykowane jest ukochanym Rodzicom. Święto Rodziny to wyjątkowy czas, nie tylko dla dzieci, lecz również dla Rodziców. To czas pełen wzruszeń i porywu serca, zwłaszcza, gdy widzi się swoje dziecko pierwszy raz w charakterze aktora, który ukazuje swoją miłość odbiorcy.

Święto Rodziny zakończyło się wręczeniem własnoręcznie i staranie wykonanych przez dzieci upominków.

Dziękujemy za ten dzień małym aktorom oraz rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

 

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast