Bez-nazwy-1.jpg

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. 1 czerwca nasze przedszkolaki udały się na wycieczkę do agroturystyki “Alpaki w Nowodzieli”. Dzieci miały okazję poznać te cudowne zwierzęta. Dowiedzieliśmy się skąd one do nas przybyły i w jakim celu ludzie je hodują. Wiemy już, że Alpaki to bardzo pożyteczne zwierzęta. Dostarczają nam nie tylko wełny, ale też mnóstwo pozytywnych doznań. Przedszkolaki bardzo chętnie i z ogromnym zaangażowaniem karmiły i bawiły się ze zwierzętami. Ponadto na dzieci czekało mnóstwo innych atrakcji. Wszyscy chętnie uczestniczyli w zabawach na dmuchańcach a także w grach terenowych organizowanych przez wychowawców. Na koniec odbyło się ognisko. Pieczone kiełbaski oraz słodki poczęstunek w otoczeniu pięknej przyrody smakowały wyjątkowo. To był cudowny dzień pełen wrażeń.

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast