indeks.jpg
Są takie święta  w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. Jednym z nich jest „Dzień Rodziny”.  To wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Z tej okazji 26 maja przedszkolaki z naszego przedszkola wystąpiły dla swoich najbliższych. Podczas uroczystych przedstawień dzieci zaprezentowały wspaniałe, wypełnione okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami programy artystyczne. Wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane laurki i upominki.  Z okazji Dnia Rodziny życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem. Jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzanego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości i zrozumienia.

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast