Zajęcia otwarte z Rodzicami “Na majowej łące”.

images-1.jpg

W dniu 12.05. 2022 r. w grupie “Tygrysków” odbyły się zajęcia otwarte z udziałem dzieci i ich rodziców na temat “Majowa łąka”. Najmłodsze przedszkolaki z entuzjazmem przywitały swoich rodziców i zaprosiły do wspólnej zabawy. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej zabawy muzycznej “Robaczek”. Ponadto dzieci wspólnie z Rodzicami wyruszyły na wirtualny spacer na łąkę, tańczyły z gumą sensoryczną, słuchały wiersza czytanego przez nauczycielkę , odgadywały zagadki, pomagały biedronkom odzyskać kropeczki na skrzydełkach.  Szczególną radość sprawiło uczestnikom wspólne malowanie łąki farbami na folii. Podczas spotkania panowała miła, radosna atmosfera. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za obecność oraz aktywne włączenie się do wspólnych zabaw.

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast