Zakończenie roku szkolnego

indeks.jpg

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 22 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały.

Na  wstępie uroczystości, po powitaniu przez panią dyrektor wszystkich przybyłych gości , starszaki opowiedziały w wierszach i piosenkach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Nie ma co ukrywać, „ciężki jest żywot przedszkolaka”, jeśli się weźmie pod uwagę, że tyle jest jeszcze do nauczenia się. Była to bardzo wzruszająca część artystyczna, która spowodowała, że na policzkach zebranych gości pojawiły się łzy.

W dalszej części naszej uroczystości, Pani Dyrektor złożyła podziękowania Rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę.
Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor oraz nagrody – niespodzianki wręczone przez wychowawcę grupy. Następnie wszyscy pracownicy przedszkola oraz dzieci i  rodzice, podziękowali pani Marcie Turko za miniony rok pracy w naszej placówce, za trud, cierpliwość i miłość, jaką wkładała w wychowanie dzieci.  Podobno „wszystko dobre, co się dobrze kończy”. Dlatego warto było uczcić zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego.  Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy sukcesów w szkole, natomiast naszej koleżance, pani Marcie powodzenia w nowej pracy oraz miłych wspomnień, związanych z naszą placówką.

 

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast