Tydzień Logopedyczny

3 marca 2020r. nasze przedszkolaki, na zaproszenie pani logopedy Luizy ,wybrały się do Szkoły Podstawowej w Kuźnicy, gdzie  rozpoczęliśmy świętowanie Tygodnia Logopedycznego. Europejski Dzień Logopedy przypada 6 marca. Z tej okazji uczniowie uczęszczający na zajęcia Koła Teatralnego, które prowadzi pani Luiza Rapiej, wystąpili na szkolnej scenie. Zaprezentowali wiersze Juliana Tuwima. Wszyscy mogliśmy podziwiać piękne recytacje wzbogacone rekwizytami i świetnie dobranymi strojami. Z wielką  radością wspominaliśmy chwile dzieciństwa, które niezmiennie kojarzą się z “Samochwałą”, “Grzesiem kłamczuszkiem i jego ciocią”, “Lokomotywą”, panem “Hilarym”,  “Ptasim radiem” i wieloma jeszcze postaciami z wierszy Juliana Tuwima.

Na widowni oprócz nas zasiadły również dzieci z klas I-III. Występ bardzo podobał się publiczności , o czym świadczyły gromkie brawa. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania z poezją.