“Każdy przedszkolak to mały Polak” – przegląd recytatorski.

88191427_700491647153792_291543054362345472_n-1280x1625.jpg

” Każdy przedszkolak to mały Polak” – pod takim hasłem  6 marca w naszym przedszkolu odbył się przegląd recytatorski. Na tle dekoracji z polskimi akcentami, mali recytatorzy prezentowali wiersze patriotyczne polskich autorów. Usłyszeliśmy takie wiersze jak: “Katechizm polskiego dziecka”, ” Barwy ojczyste”, “Polak mały” , “Warszawę”, “Co to jest polska?”, “Polskie kolory”, “Polska to dom” i wiele innych. Konkurs przebiegał w serdecznej i miłej atmosferze. Występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje i ogromne podekscytowanie. Wszyscy uczestnicy za piękną recytację i udział w konkursie otrzymali gromkie brawa, pamiątkowe dyplomy i nagrody w postaci książek. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie swoich przedszkolaków, a dzieciom za wytrwałość w opanowaniu pamięciowym wierszy i odwagę, jaką wykazały występując przed liczną publicznością. Życzymy wszystkim przedszkolakom dalszych sukcesów, motywacji do brania udziału w konkursach, ale przede wszystkim dobrej zabawy podczas recytacji utworów swoich ulubionych poetów. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zapraszamy ponownie za rok!

 

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast