Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 Listopada przedszkolaki z Przedszkola w Kuźnicy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, niebieskie
i różowe, a każdy był piękny i wyjątkowy.

Uroczysty dzień rozpoczął się od powitania dzieci oraz obejrzenia prezentacji multimedialnej przygotowanej przez nauczycielki na temat historii pluszowego Misia. Następnie odbyło się spotkanie czytelnicze z Misiową Mamą. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji. Odbyły się zawody sportowe, konkursy, rozwiązywanie zagadek oraz misiowe tańce. Na koniec dzieci otrzymały  słodki poczęstunek- misiowy miodek.

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast