Pierwszy Dzień Wiosny

wiosna_wynik.jpg

21 marca dzieci z naszego przedszkola obchodziły Pierwszy Dzień Wiosny.To doskonała okazja, aby wspólnie świętować nadejście tej pięknej pory roku.  Każda grupa przygotowywała się do tego wydarzenia w swoim gronie. Dekorowaliśmy sale, malowaliśmy i wycinaliśmy wiosenne kwiaty, sadziliśmy cebulki kwiatowe. Obserwowaliśmy pogodę, śpiewaliśmy i tańczyliśmy przy skocznej muzyce. W tym dniu wszyscy bawili się doskonale. Były tańce, śpiew, zabawy. Przedszkolaki chętnie rozwiązywały wiosenne zagadki, rozpoznawały  – kwiaty, zwiastuny wiosny. Nie zabrało również zabaw plastycznych, a mianowicie każda grupa wykonała swoją Panią Wiosnę, a prace te  ozdobiły przedszkolną galerię. Tego dnia była też niespodzianka od dzieci z grupy “Misie”. Starszaki przygotowały bowiem swoim młodszym kolegom przedstawienie pt:”Wiosenne porządki”. Śpiewem i dobrym humorem wypędziliśmy Zimę, a przywitaliśmy piękną Wiosnę.Ten dzień z pewnością był dla każdego przedszkolaka radosnym i niezapomnianym wydarzeniem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji…

smart
smart
smart
smart
smart
smart
smart
smart
smart

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast