Dzień Pluszowego Misia

unnamed-2-1024x585.jpg

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. Z tej okazji w dniu 24.11.2023 r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach “Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim “milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, bawiły się do znanych misiowych przebojów . Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zawitała do nas Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Kuźnica Pani Katarzyna Fiedorowicz wraz z pięknymi książkami, misiem Remisiem, pacynką i opowiadaniem “Złotowłosa i trzy misie”. Odwiedził nas również, miś który wspólnie się z nami bawił. Dzieci zaśpiewały mu sto lat a miś w nagrodę poczęstował je pysznym tortem. Ponadto dzieci  w grupach wykonały również historyjki o misiu a także prace plastyczne.Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast