“Czary mary” – czyli pokaz iluzji w przedszkolu

images-1.jpg

Dzień 24 listopada okazał się „ magicznym” dniem dla naszego przedszkola. Odwiedził nas bowiem Iluzjonista, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki. Na scenie działy się rzeczy niezwykłe! Iluzja przeplatana tajemniczą muzyką pozwoliła przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat. Sztuczki magiczne zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków. W magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, fruwały kolorowe chustki  lub piłki zmieniały kolory. Jednak największe emocje wywołała zaczarowana książeczka, w której po otwarciu, bez użycia kredek pojawiały się obrazki a następnie po jej zamknięciu obrazki znikały i kartki robiły się puste. Dzieci wypowiadały za czarodziejem magiczne zaklęcia, a wybrani asystenci osobiście brali udział w magicznych sztuczkach. Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci; „achom!” i „ochom!” nie było końca, mała widownia wprost nie mogła usiedzieć na swoich miejscach! Naszego niezwykłego gościa nagrodzono gromkimi brawami!

smart
smart
smart
smart
smart
smart
smart
smart

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast