Światowy Dzień Pluszowego Misia

unnamed-2.jpg

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. O Dniu Misia nie zapomniały dzieci z naszego przedszkola. 25 listopada każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte i różowe, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, obejrzały przedstawienie pt.: “Urodziny Misia” w wykonaniu swoich nauczycielek, poznały historię Światowego Dnia Misia, oglądały prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się m. in. przy piosenkach: “Gumi Miś, “Jadą, jadą misie”, “Pluszowy miś”, “Misiowa dyskoteka”, brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne.
Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

smart
smart

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast