Zawody sportowe pod hasłem “Polska, biało – czerwoni!”

received_2345397985489788-1280x720.jpeg

29 listopada w naszym Przedszkolu odbyły się zawody sportowe. Motywem przewodnim imprezy było hasło: „Polska, biało-czerwoni!”. Z tego powodu stroje naszych milusińskich nawiązywały do barw narodowych. Wielu miało również akcesoria kibica: szalik z napisem „Polska”, biało-czerwone flagi, trąbki, piszczałki, pomalowane twarze. Zawody rozpoczęły się powitaniem dzieci. Następnie wszyscy uczestnicy złożyli uroczystą przysięgę, że będą się świetnie bawić i zdrowo ze sobą rywalizować. Potem, jak na prawdziwych sportowców przystało, odbyła się rozgrzewka przed konkurencjami. Brały w nich udział 6-osobowe drużyny składające się z dzieci z każdej grupy wiekowej. Do rozgrywanych konkurencji należały m.in.: „turlanie piłki między pachołkami”, „bieg na czworaka do tyłu”, „skoki w workach”, „bieg z woreczkiem na głowie”, „zwijanie flagi”, „bieg z piłeczką na łyżce” czy „rzucanie woreczkiem do celu”. Tego dnia nikt nie wyszedł z przedszkola bez nagrody, wszystkie dzieci za sportową i zdrową rywalizację otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Sylwia

Rozmiar czcionki
Kontrast