Zajęcia w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego “Piękna nasza Polska cała”.

W ramach realizacji II edycji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego “Piękna nasza Polska cała”, dzieci z grupy “Słoneczka” zrealizowały następujące zadania kwietniowe:

1. Spotkanie czytelnicze “Bajki dzieciństwa naszych Rodziców i Dziadków” – czytanie zapomnianych bajek przez zaproszonych gości. Bajki przedszkolakom czytali: Pani Dyrektor naszego Przedszkola –  Magdalena Klimiuk, babcia Sebastiana i Anity – Pani Alina, babcia Filipa – Pani Ela, wychowawczyni świetlicy ze Szkoły Podstawowej  – Pani Teresa.

2. Projekcja filmowa ” W starym kinie” – projekcje dawnych dobranocek. Dzieci obejrzały między innymi : “Przygody Gąski Balbinki”, “Jacka i Agatkę” oraz “Pomysłowego Dobromira”.

3.”Ziemia zielona wyspa” – założyliśmy ogródek wiosenny.