Udział w akcji charytatywnej “Od serca do serca”

p_big_47191_1.jpg

W grudniu nasze przedszkole wzięło udział w bożonarodzeniowej akcji charytatywnej “Od serca do serca”. Zbieraliśmy dary dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku. Dzieci wykonały również kartki świąteczne z życzeniami.

Serdecznie dziękujemy całej społeczności przedszkolnej za aktywny udział w tym przedsięwzięciu.

Wszystkie artykuły zebrane w „świątecznej zbiórce” zostały przekazane podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku. Z pewnością ofiarowane przez Państwa prezenty wniosły wiele radości i ciepła w serca osób, które często nie mają możliwości spędzenia Świąt w gronie swoich rodzin…

Bardzo dziękujemy za Państwa Dobre Serce i wielkie wsparcie w tej szlachetnej inicjatywie!!!

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast