Bal karnawałowy

164363469_426783955278045_3596166332788848593_n.jpg

Bal to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni. 28 stycznia w naszym przedszkolu już od rana było wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym.  Sale wyglądały bajecznie i kolorowo przystrojone w balony i serpentyny. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały swoje stroje. Niezliczone księżniczki, wróżki, policjanci, pszczółki, motylki i inne postacie z bajek zagościły tego dnia do naszego przedszkola. Dzieci z ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach prowadzonych przez swoich wychowawców. Na salach podczas pląsów robiło się kolorowo. Wszyscy bawili się wyśmienicie a uśmiech nie znikał z twarzy pomimo chwilowego zmęczenia. Największy zachwyt wzbudziła jednak wizyta Świętego Mikołaja i prezenty, na które dzieci już od rana czekały z niecierpliwością. Bal umożliwił dzieciom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. I kiedy czas zabawy dobiegł końca , dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast