Obowiązuje od 20.12.2021 r. do 09.01.2022 r.
ROZKŁAD JAZDY
DOWÓZ DO PRZEDSZKOLA W KUŹNICY
I SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KUŹNICY*
Podane godziny przyjazdu autobusu szkolnego na poszczególne przystanki są podane w przybliżeniu, dlatego proszę wziąć pod uwagę wcześniejszy lub późniejszy przyjazd autobusu.
TRASA: STAROWLANY – PAWŁOWICZE – KUŹNICA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA |
1. | Starowlany | 7:05 |
2. | Cimanie | 7:12 |
3. | Achrymowce | 7:16 |
4. | Pawłowicze | 7:18 |
5. | Mieleszkowce Z. | 7:23 |
6. | Mieleszkowce P. | 7:28 |
7. | Kowale Kolonie | 7:33 |
8. | Kuźnica | 7:40 |
TRASA: POPŁAWCE – CHREPTOWCE-KUŹNICA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA |
1. | Zadworzany | 6:50 |
2. | Popławce | 6:52 |
3. | Białobłockie | 6:54 |
4. | Wołkusze | 6:57 |
5. | Łosośna Wielka | 7:00 |
6. | Kruglany | 7:05 |
7. | Chreptowce | 7:07 |
8. | Kuźnica | 7:10 |
TRASA: KUŹNICA – ZAJZDRA – KUŹNICA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA |
1. | Kuścińce | 7:20 |
2. | Wołyńce | 7:23 |
3. | Saczkowce | 7:27 |
4. | Kowale | 7:32 |
5. | Kuźnica | 7:45 |
* uczniowie, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki lub nie mają warunków do nauki zdalnej.
TRASA: NOWODZIEL–KLIMÓWKA–BILMINY–CZUPRYNOWO–KUŹNICA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA |
1. | Nowodziel | 7:10 |
2. | Tołcze | 7:14 |
3. | Szymaki | 7:17 |
4. | Klimówka | 7:20 |
5. | Bilminy | 7:25 |
6. | Czepiele | 7:32 |
7. | Parczowce | 7:36 |
8. | Czuprynowo | 7:40 |
9. | Kowale | 7:45 |
10. | Kuźnica | 7:50 |
POWRÓT DO DOMU
ROZKŁAD JAZDY
TRASA: KUŹNICA – KUŚCIŃCE – KRUGLANY–POPŁAWCE
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA | |
Odjazd 13:00 | |||
1. | Kowale | 13:07 | 13:07 |
2. | Saczkowce | 13:12 | 13:12 |
3. | Wołyńce | 13:14 | 13:14 |
4. | Kuścińce | 13:17 | 13:17 |
5. | Chreptowce | 13:32 | 13:35 |
6. | Kruglany | 13:34 | 13:37 |
7. | Łosośna Wielka | 13:39 | 13:42 |
8. | Wołkusze | 13:43 | 13:46 |
9. | Białobłockie | 13:49 | 13:52 |
10. | Popławce | 13:53 | 13:56 |
11. | Zadworzany | 13:55 | 13:58 |
TRASA: KUŹNICA – KOWALE KOLONIA – PAWŁOWICZE – STAROWLANY
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA |
Odjazd 13:00 | ||
1. | Kowale Kolonie | 13:06 |
2. | Mieleszkowce P. | 13:12 |
3. | Mieleszkowce Z. | 13:14 |
4. | Pawłowicze | 13:20 |
5. | Achrymowce | 13:22 |
6. | Cimanie | 13:24 |
7. | Starowlany | 13:32 |
TRASA: KUŹNICA– KLIMÓWKA – CZUPRYNOWO
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA |
Odjazd 13:00 | ||
1. | Nowodziel | 13:10 |
2. | Tołcze | 13:14 |
3. | Szymaki | 13:17 |
4. | Klimówka | 13:19 |
5. | Bilminy | 13:24 |
6. | Czepiele | 13:31 |
7. | Parczowce | 13:33 |
8. | Czuprynowo | 13:38 |
9. | Kowale k.Czuprynowa | 13:42 |