Życzenia wakacyjne

unnamed.jpg

Szanowni Rodzice! Kochane Dzieci!

Dobiega końca rok szkolny 2019/2020. Zgodzicie się pewnie z nami, że był on trudny i nietypowy. Chciałybyśmy Wam serdecznie podziękować za ten wspólnie spędzony czas, za kolejny rok pracy i wysiłku, za wszystkie dobre chwile, za każdy uśmiech, entuzjazm i spontaniczność.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że po wakacjach spotkamy się zdrowi, wypoczęci i w dobrych humorach. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań. Życzymy, aby nadchodzące wakacje były spokojne, bezpieczne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i pracownicy Przedszkola w Kuźnicy.