Występ taneczny dla rodziców

IMG_20181220_112110-1280x914.jpg

20 grudnia w naszym Przedszkolu odbyły się kolejne zajęcia taneczne z Panią Justyną ze Szkoły Tańca Paaro. Tym razem jednak dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne przed rodzicami. Każdy z przedszkolaków miał na głowie ozdobę świąteczną – opaskę z rogami renifera, kokardę lub czapkę Mikołaja. Dzieci wypadły znakomicie, wszystkim bardzo się podobało. W podziękowaniu za uczestnictwo i z okazji zbliżających się świąt każdy dostał od Pani Justyny książeczkę z kolorowanką. Następnie do wspólnej zabawy włączyli się rodzice, którzy po pokazaniu przez instruktorkę kroków tanecznych, zatańczyli razem z dziećmi w kółku. Na zakończenie zabawy wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci stanęli do wspólnego zdjęcia.

dav
dav
dav
dav
dav
dav
dav

Sylwia

Rozmiar czcionki
Kontrast