Wyprawka do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

WYPRAWKA DO PRZEDSZKOLA  NA ROK SZKOLNY 2020/2021

– obuwie na zmianę, bezpieczne, antypoślizgowe, podpisane;

– ubranie na zmianę – szczelnie zapakowane, tzw. strój do przebrania dziecka w nieprzewidzianych zdarzeniach, który zostanie pozostawiony w szatni ( koszulka, bielizna, spodnie, skarpetki itp.);

– mydło w płynie – 5 szt.;

– papier toaletowy – 8 szt.;

– grube ręczniki papierowe ( do wycierania rąk) – 8 szt. – w związku z COVID i z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego rezygnujemy w tym roku z tradycyjnych ręczników;

– chusteczki higieniczne – 3 opakowania po 100 sztuk;

– chusteczki nawilżane – 2 opakowania;

– serwetki śniadaniowe – 1 opakowanie;

– podpisany plastikowy kubeczek do picia .

Uwaga!

Wszystkie rzeczy prosimy przynieść w szczelnie zamkniętym i podpisanym worku foliowym. Zostaną one poddane 3-dniowej kwarantannie.

Wyprawka na zakup przyborów i materiałów papierniczych w roku szkolnym 2020/2021 – min. kredki, bloki, farby, wycinanki, nożyczki, mazaki, plastelinę itp. wynosi 120 zł.

Pieniądze na wyprawkę będą zbierane w dniach 07.09.2020 r. – 18.09.2020 r. (sposób wnoszenia opłat zostanie ustalony w pierwszym tygodniu września w zależności od sytuacji epidemiologicznej). Materiały i przybory zostaną zakupione hurtowo.

Karty pracy – zakup hurtowy – koszt zostanie podany w pierwszym tygodniu września.