Wielkanocne warsztaty plastyczne w grupie “Tygryski”

wasztay-1.jpg

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, który jest wyczekiwany zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. W naszym przedszkolu nadszedł czas świątecznych przygotowań i dekoracji.
Właśnie z tej okazji 6 kwietnia zaprosiliśmy Rodziców dzieci z grup “Tygryski”  na warsztaty plastyczne o tematyce Świąt Wielkanocy. Uczestnicy podczas wspólnej kilkugodzinnej zabawy mogli wspólnie przyozdobić pisanki  jak również zrobić świąteczne stroiki.
Dzięki warsztatom dzieci mogły pochwalić się przed Rodzicami efektami swojej twórczej pracy. Był to czas na spędzenie ze sobą kilku chwil i zacieśnienie relacji rodzinnych oraz wychowawczych. Ten dzień minął pod znakiem wspólnej zabawy i miłej atmosfery,
co doskonale wpasowuje się w świąteczny klimat.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas.

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast