Warsztaty kulinarne z Tatą – szarlotka dla Mamy.

60798912_470890933653134_6170363670581739520_n-1280x960.jpg
Dnia 22 maja, w grupie Słoneczka, już po raz trzeci w tym roku , odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tym razem były to „Warsztaty Kulinarne z Tatą – szarlotka dla Mamy”. Jak zawsze mogliśmy liczyć na naszych kochanych rodziców, którzy tłumnie przybyli na nasze zajęcia. Zadaniem tatusiów było przygotowanie szarlotki dla mam. Dzielnie wspierały ich przy tym dzieci. Wspólne działania kulinarne były okazją do dobrej zabawy, a w ich efekcie powstało prawdziwe, kulinarne dzieło sztuki. Zarówno dzieci, jak i tatusiowie wykazali się ogromną wiedzą kulinarną, niezwykłą pomysłowością i udowodnili, że również w kuchni wyobraźnia nie zna granic. Czas oczekiwania na pyszną szarlotkę, wypełniły nam wesołe zabawy , min: zabawa integracyjna „Rodzice – dzieci”, quiz „Poznaj swoje dziecko”, zabawa „Rodzina idzie do zoo”, zabawa z krzesełkami czy odnajdywanie swoich portretów. Na zakończenie spotkania odbyła się degustacja szarlotki i wręczenie dyplomów tatusiom. Wspólnie spędzony czas dostarczył wszystkim wiele radości!
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i aktywny udział w warsztatach.

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast