Warsztaty Bożonarodzeniowe z rodzicami.

77281423_542807726575688_2297984421652856832_n-1280x960.jpg

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. I właśnie po to, aby w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera , dnia 12 grudnia w grupach : Słoneczka, Misie i Tygryski, zostały zorganizowane zajęcia otwarte z rodzicami. Spotkanie rozpoczęliśmy od powitania miłych gości, których wyczekiwaliśmy od samego rana. Tego dnia  nasze przedszkole zamieniło się na  moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Przy dźwiękach kolęd w tle, dzieci wraz z rodzicami wykonały: lampiony ze słoików, bombki z serwetek, choinki oraz ozdoby świąteczne z masy porcelanowej. Dziękujemy wszystkim obecnym na zajęciach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia jakie piękne ozdoby powstały!

  

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast