Światowy Dzień Pluszowego Misia

PART_1543680848083.jpeg

W dniu 23 listopada dzieci z naszego Przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu każdy przedszkolak przyniósł swojego ulubionego pluszaka. Przybyły misie małe, duże, białe, brązowe, zielone… A każdy był piękny i wyjątkowy. Zabawę rozpoczęliśmy od przywitania dzieci z ich przyjaciółmi – misiami. Przy misiowych piosenkach odbył się pokaz misiowych strojów. Dzieci poznały historię święta, zapoznały się z wyglądem i trybem życia niedźwiedzi, słuchały wierszy i opowiadań o misiach. Przypomnieliśmy sobie ulubionych bohaterów literackich takich jak: Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Miś Paddington, Coralgol. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach dydaktyczno-ruchowych, tanecznych, z radością opowiadały o swoich ukochanych przytulankach. Były też zajęcia plastyczne, na których każde dziecko wyklejało sylwetkę misia za pomocą włóczki. 

Sylwia

Rozmiar czcionki
Kontrast