Spotkanie z policjantką

PART_1539266460331.jpeg

Dnia 04 października do naszego Przedszkola z wizytą przybyła policjantka, pani Justyna Jaszczołt z Posterunku Policji w Kuźnicy. Pani policjantka spotkała się z przedszkolakami wszystkich grup wiekowych. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się poprzez zajęcia na temat zachowania bezpieczeństwa nie tylko w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym ale również w ruchu drogowym. Przedszkolaki bardzo serdecznie przywitały gościa i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówi. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Pani policjantka przybliżyła dzieciom zasady bezpieczeństwa w domu i w przedszkolu oraz zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Opowiadała o postępowaniu dzieci w różnych sytuacjach, dając im możliwość oceny – czy zachowywały się dobrze czy też niewłaściwie. Dzieci podziękowały Pani Justynie za dobre rady, zaśpiewały piosenki, wręczyły upominki. Uzyskana wiedza na pewno przyda się naszym przedszkolakom.

Sylwia

Rozmiar czcionki
Kontrast