Spektakl teatralny “Podróż do krainy zagadek”.

images.png

Dnia 27 lutego nasze przedszkole odwiedził teatr AKADA, który zabrał dzieci w podróż do krainy zagadek. Bohaterką przedstawienia była dziewczynka, która nie lubiła książek. Jej marzeniem było otrzymanie w prezencie na urodziny laptopa. Jednak zamiast komputera, dostała książkę. Z tego powodu była bardzo rozczarowana i zła. Dziewczynka znalazła się w czarodziejskiej krainie z której mogła wrócić tylko pod warunkiem, że rozwiąże wszystkie zagadki. Dzieci z naszego przedszkola chętnie pomagały jej te zagadki rozwiązywać. Spektakl bardzo podobał się naszym wychowankom. Zawierał wiele edukacyjnych i humorystycznych scen. Przedstawienie promowało czytelnictwo oraz uświadomiło najmłodszym, że poszerzając swoją wiedzę można osiągnąć upragniony cel.

 

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast