ROZKŁAD JAZDY dnia 14 października 2019 roku
DOWÓZ DO PRZEDSZKOLA W KUŹNICY
Podane godziny przyjazdu autobusu szkolnego na poszczególne przystanki są podane w przybliżeniu, dlatego proszę wziąć pod uwagę wcześniejszy lub późniejszy przyjazd autobusu.
TRASA: ZADWORZANY – POPŁAWCE – CHREPTOWCE
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA ODJAZDU |
1 | Zadworzany | 6:50 |
2 | Białobłockie | 6:53 |
3 | Łosośna Wielka | 6:57 |
4 | Chreptowce | 7:06 |
Kuźnica | 7:10 |
TRASA: KUŹNICA – ZAJZDRA – KUŹNICA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA ODJAZDU |
Wyjazd | 7:12 | |
1 | Kuścińce | 7:31 |
2 | Saczkowce | 7:36 |
3 | Kowale | 7:41 |
Kuźnica | 7:50 |
TRASA: KUŹNICA – PAWŁOWICZE – WOŁKUSZE – KUŹNICA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA ODJAZDU |
1 | Kowale Kolonie | 7:00 |
2 | Mieleszkowce P. | 7:06 |
3 | Mieleszkowce Z. | 7:08 |
4 | Achrymowce | 7:15 |
5 | Starowlany | 7:21 |
6 | Wołkusze | 7:30 |
Kuźnica | 7:40 |
TRASA: KUŹNICA –KLIMÓWKA – BILMINY – CZUPRYNOWO – KUŹNICA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA ODJAZDU |
Wyjazd z Kuźnicy | ||
1 | Nowodziel | 7:15 |
2 | Szymaki | 7:21 |
3 | Klimówka | 7:23 |
4 | Bilminy | 7:28 |
5 | Czepiele | 7:35 |
6 | Parczowce | 7:37 |
7 | Czuprynowo | 7:41 |
8 | Kowale | 7:46 |
Kuźnica | 8:50 |
POWRÓT
Wyjazd z Przedszkola od godz. 13.00