POWRÓT DO DOMU obowiązujący od 10.02.2020 r.
Podane godziny PRZYJAZDU autobusu szkolnego na poszczególne przystanki są podane w przybliżeniu, dlatego proszę wziąć pod uwagę wcześniejszy lub późniejszy przyjazd autobusu.
ROZKŁAD JAZDY
Dzieci z Przedszkola oraz uczniowie SP klas I-III
TRASA: KUŹNICA – KUŚCIŃCE – KUŹNICA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA PRZYJAZDU | |
Odjazd 13:00 | |||
1 | Kowale | 13:07 | |
2 | Saczkowce | 13:12 | |
3 | Wołyńce | 13:14 | |
4 | Kuścińce | 13:17 | |
5 | Zajzdra | 13:20 |
TRASA: KUŹNICA – POPŁAWCE – PAWŁOWICZE – KOLONIA KOWALE – KUŹNICA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA PRZYJAZDU | |
Odjazd 13:00 | |||
1 | Kowale Kolonie | 13:08 | |
2 | Mieleszkowce P. | 13:12 | |
3 | Mieleszkowce Z. | 13:14 | |
4 | Pawłowicze | 13:19 | |
5 | Achrymowce | 13:22 | |
6 | Cimanie | 13:24 | |
7 | Starowlany | 13:30 | |
8 | Popławce | 13:38 | |
9 | Zadworzany | 13:40 | |
10 | Białobłockie | 13:43 | |
11 | Wołkusze | 13:49 | |
12 | Łosośna Wielka | 13:51 | |
13 | Kruglany | 13:57 | |
14 | Chreptowce | 13:59 |
TRASA: KUŹNICA– KLIMÓWKA – CZUPRYNOWO – KOWALE – KUŹNICA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA PRZYJAZDU | |
Odjazd 13:00 | |||
1 | Kowale | 13:10 | |
2 | Czuprynowo | 13:14 | |
3 | Parczowce | 13:19 | |
4 | Czepiele | 13:23 | |
5 | Bilminy | 13:26 | |
6 | Klimówka | 13:31 | |
7 | Szymaki | 13:33 | |
8 | Tołcze | 13:36 | |
9 | Nowodziel | 13:40 |
Uczniowie SP klas IV-VIII
TRASA: KUŹNICA -KRUGLANY – ZAJZDRA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA PRZYJAZDU | |
Odjazd 14:40 | |||
1 | Chreptowce | 14:50 | |
2 | Kruglany | 14:53 | |
3 | Kowale | 15:08 | |
4 | Saczkowce | 15:13 | |
5 | Wołyńce | 15:15 | |
6 | Kuścińce | 15:18 | |
7 | Zajzdra | 15:22 |
TRASA: KUŹNICA – KOWALE KOLONIA – PAWŁOWICZE – POŁAWCE
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA PRZYJAZDU | |
Odjazd 14:40 | |||
1 | Kowale Kolonie | 14:50 | |
2 | Mieleszkowce P. | 14:56 | |
3 | Mieleszkowce Z | 14:58 | |
4 | Pawłowicze | 15:03 | |
5 | Achrymowce | 15:05 | |
6 | Cimanie | 15:07 | |
7 | Starowlany | 15:12 | |
8 | Wołkusze | 15:21 | |
9 | Łosośna Wielka | 15:25 | |
10 | Białobłockie | 15:29 | |
11 | Popławce | 15:32 | |
12 | Zadworzany | 15:35 |
TRASA: NOWODZIEL – KLIMÓWKA – CZUPRYNOWO
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA PRZYJAZDU | |
Odjazd 14:40 | |||
1 | Kowale | 14:50 | |
2 | Czuprynowo | 14:56 | |
3 | Parczowce | 15:01 | |
4 | Czepiele | 15:07 | |
5 | Bilminy | 15:14 | |
6 | Klimówka | 15:20 | |
7 | Szymaki | 15:23 | |
8 | Tołcze | 15:27 | |
9 | Nowodziel | 15:30 |
ROZKŁAD JAZDY obowiązujący od 10.02.2020 r.
DOWÓZ DO PRZEDSZKOLA W KUŹNICY
I SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KUŹNICY
Podane godziny przyjazdu autobusu szkolnego na poszczególne przystanki są podane w przybliżeniu, dlatego proszę wziąć pod uwagę wcześniejszy lub późniejszy przyjazd autobusu.
TRASA: ZADWORZANY – POPŁAWCE – CHREPTOWCE
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA ODJAZDU | |
1 | Zadworzany | 7:25 | |
2 | Popławce | 7:27 | |
3 | Białobłockie | 7:30 | |
4 | Wołkusze | 7:34 | |
4 | Łosośna Wielka | 7:38 | |
5 | Kruglany | 7:43 | |
6 | Chreptowce | 7:45 | |
7 | Kuźnica | 7:50 |
TRASA: KUŹNICA – ZAJZDRA – KUŹNICA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA ODJAZDU |
Wyjazd | 7:12 | |
1 | Zajzdra | 6:50 |
2 | Kuścińce | 6:52 |
3 | Wołyńce | 6:53 |
4 | Saczkowce | 6:58 |
5 | Kowale | 7:03 |
Kuźnica | 7:10 |
TRASA: PAWŁOWICZE – WOŁKUSZE – KUŹNICA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA ODJAZDU |
1 | Starowlany | 7:00 |
2 | Cimanie | 7:04 |
3 | Achrymowce | 7:06 |
4 | Pawłowicze | 7:09 |
5 | Mieleszkowce Zalesiańskie | 7:14 |
6 | Mieleszkowce Pawłowickie | 7:18 |
7 | Kowale Kolonie | 7:25 |
8 | Kuźnica | 7:35 |
TRASA: BILMINY –CZUPRYNOWO – KUŹNICA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA ODJAZDU | |
1 | Bilminy | 7:25 | |
2 | Czepiele | 7:32 | |
3 | Parczowce | 7:36 | |
4 | Czuprynowo | 7:40 | |
5 | Kowale | 7:45 | |
6 | Kuźnica | 7:50 |
TRASA: KLIMÓWKA – KUŹNICA
L.p. | PRZYSTANEK | GODZINA ODJAZDU |
Wyjazd z Kuźnicy | 7:13 | |
1 | Klimówka | 6:45 |
2 | Szymaki | 6:47 |
3 | Tołcze | 6:50 |
4 | Nowodziel | 6:55 |
5 | Kuźnica | 7:05 |