Konkurs “Genialny pięciolatek, genialny sześciolatek”.

15 maja w naszym przedszkolu odbył się konkurs „Genialny pięciolatek, genialny sześciolatek”. Jest to IV edycja Ogólnopolskich Konkursów Przedszkolnych, organizowanych przez wydawnictwo Synapsa. Konkurs był przeprowadzany w placówce pod kontrolą nauczyciela – koordynatora. Kolorowe arkusze w ciekawy i zabawny sposób sprawdziły wiedzę i umiejętności przedszkolaków. Zadania polegały na pisaniu po śladzie, rozwiązywaniu zagadek logicznych, dopasowywaniu poszczególnych elementów, rozwiązywaniu rebusów, łączeniu punktów oraz odnajdywaniu różnic na obrazkach.

Arkusze zostaną wysłane do organizatora w celu sprawdzenia. Wszystkie dzieci otrzymają nagrody i certyfikaty, mamy też nadzieję, że wszystkie okażą się genialne!

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast