Inscenizacja wiersza Jana Brzechwy “Na straganie”.

163755085_2911299072525242_4735951346860086120_n-1.jpg

W ramach realizacji Projektu Edukacyjnego „Pyszny sposób na nudę, czyli przedszkolna książka kucharska”, dzieci z grupy Misie przygotowały inscenizację wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”. Jest to bardzo lubiany i znany, bo przekazywany z pokolenia na pokolenie, doskonały w swej prostocie wiersz o zwykłych, pospolitych warzywach pojawiających się codziennie na naszych stołach. Przedstawienie odbyło się 11 marca. Dzieci wraz z wychowawczynią Elżbietą Sienkiewicz zaprosiły na występ kolegów i koleżanki z pozostałych grup przedszkolnych. Swoją obecnością zaszczyciła nas również nasza Pani Dyrektor, która pogratulowała małym aktorom wspaniałego występu oraz pięknych i barwnych strojów. Wszyscy z zaciekawieniem oglądali scenki z życia warzyw, które miały uświadomić dzieciom ich ogromną rolę w naszej diecie. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało.

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast