ca04e94bc58aa3f67d250aaf87c33066.jpg

Wszyscy swoje święto mają: tańczą, skaczą i śpiewają” – pod takim hasłem świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Choć pogoda nie rozpieszczała i na dworze było chłodniej, atmosfera w naszym przedszkolu była bardzo gorąca.
Po śniadaniu wszystkie dzieci zgromadziły się w jednej sali, aby razem bawić się wesoło i czerpać radość z bycia przedszkolakiem. Zabawom nie było końca. Zabawy ruchowe, tańce i śpiew – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla naszych podopiecznych. Dzieci malowały na balonach swoje marzenia a potem wypuściły te balony do nieba . Na zakończenie każdy przedszkolak dostał pamiątkowy dyplom i słodkiego lizaka.
Dla wielu dzieci był to pierwszy Dzień Przedszkolaka, który z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy pogody ducha oraz samych wspaniałych dni w naszym przedszkolu.