197814414_154106220089762_7446427800064339745_n-1280x853.jpg

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. Zazwyczaj to dzieci przygotowują przedstawienia dla rodziców, rówieśników, czy nauczycieli. Tym razem było jednak odwrotnie. W końcu nasi wychowankowie mogli zasiąść na „widowni”, a Pani Dyrektor i nauczycielki wystąpić na „scenie” wcielając się w role bohaterów wiersza Juliana Tuwima. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem i w skupieniu oglądały przedstawienie, chętnie brały udział w zabawach, rozwiązywały zagadki, włączały się do śpiewania znanych piosenek. Na uwagę zasługuje również ich spostrzegawczość- bez problemu bowiem rozpoznały po imieniu swoje przebrane Panie. Nie zawsze mogą przecież zobaczyć nauczycielki w tak niecodziennej roli. To oczywiście nie była jedyna atrakcja tego dnia. Po „mini spektaklu” widzowie mogli zrobić sobie zdjęcie z „aktorami”, oraz w fotobudce, a także skosztować pysznej pizzy, którą upiekła  dla nich miejscowa pizzeria. Potem udaliśmy się na plac zabaw, na którym czekała na dzieciaki fantastyczna niespodzianka a mianowicie dwa ogromne dmuchańce ze zjeżdżalnią. Radosnym skokom i zjeżdżaniu nie było końca. Uwieńczeniem tej wspaniałej zabawy był pokaz baniek mydlanych.   Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń.