indeks.jpg

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. W naszym Przedszkolu tego dnia również było wesoło. Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele niespodzianek. Były konkursy, zabawy taneczne, gry zespołowe, zawody sportowe prowadzone przez panie wychowawczynie oraz seans filmowy ze smakowitym popcornem.  Na pożegnanie dzieci otrzymały słodkie prezenty z najlepszymi życzeniami od pracowników przedszkola. 3 czerwca na dzieci czekała kolejna niespodzianka. Tego dnia nasze Przedszkolaki mogły się wyszaleć na dmuchańcach. Mamy nadzieję, że tegoroczny  Dzień Dziecka , który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. W imieniu pani Dyrektor i całego Grona Pedagogicznego wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.