Dzień Babci i Dziadka

d_babcia-dziadek-1280x740.jpg

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście Święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. Oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi i bezgranicznie ich kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.  Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 20 – 21 stycznia, odbyły się uroczyste występy, które są już tradycją w naszym przedszkolu. Ze względu na stan pandemii w naszym kraju, w tym roku spotkanie z Dziadkami przybrało inna formę. Każda grupa przygotowała film, na którym mali artyści prezentowali wiersze, piosenki i tańce. Dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzały swoje role.  W ten sposób mogły podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Ponadto wnuki przygotowały swoim bliskim własnoręcznie wykonane laurki. Ten uroczysty i pełen radości dzień na pewno długo pozostanie w pamięci wszystkich Babć i Dziadków.

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast