Bal Karnawałowy

bal-039-1-1280x960.jpg

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. W tym dniu przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY BAJEK. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, policjantów i strażaków, pojawiły się postacie z ulubionych bajek: Masza, Spider-Man, Batman, Elza. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami. Była też chwila na pamiątkowe zdjęcia grupowe i indywidualne. Największą niespodzianką była wizyta długo wyczekiwanego gościa – Mikołaja, który obdarował dzieci prezentami.  Do domu przedszkolaki wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Joanna Marzec

Rozmiar czcionki
Kontrast